ItalyInstantBooking.com - Video kraldır. Web sitenizde veya sosyal medyada kullanmak için profesyonel olarak üretilmiş bir video alın. İçin özelleştirilmiş bir video ile pozlamayı önemli ölçüde artırın oteller ve pansiyonlar

Hiç şüphe yok ki video pazarlama otel, pansiyon veya butik konaklama için kritik önem taşır. Ama neden? Video, web sitenizdeki ve rezervasyon sitelerinizdeki rezervasyonları% 80 oranında artırabilir. Ayrıca, müşteri katılımını artırarak% 50'ye kadar daha hızlı gelir artışı sağlar. Sosyal video, metin ve görüntülerin toplamından% 1200 daha fazla paylaşım üretir.

Otel tanıtım videoları

Bunun gibi istatistiklerle, işletmeniz için videoyu göz ardı edemezsiniz.

Bugün oteliniz, pansiyonunuz veya diğer konaklama yerleriniz için bir tanıtım videosu edinin. Instant World Booking şimdi bu eşsiz ve uygun fiyatlı hizmeti sunuyor. Kendi pazarlama çabalarınız için kullanabileceğiniz, modern tasarım özelliklerine sahip, özel olarak üretilmiş bir video alırsınız. Potansiyel müşteriler için en iyi hizmetlerinizi ve olanaklarınızı sergileyin. Web sitenizde, sosyal medyada veya konaklama yerinizi tanıtmak istediğiniz herhangi bir yerde kullanın. Pazarlama videosu olmadan, bugünün sosyal medyasında etkin bir şekilde rekabet edemez veya son derece önemli bin yıllık müşteri kitlesine yeterince ulaşamazsınız. Aşağıdaki demolarımıza bakın. Kendi kişiselleştirilmiş videonuzun ne kadar uygun olacağına şaşıracaksınız. Sadece bizimle iletişime geçin.

Kendi videonuzla mı başladınız?
Bize Ulaşın

  • Bir açılış sayfasına video eklemek dönüşüm oranlarını% 80 artırabilir
  • Video kullanan işletmeler, arama dışı kullanıcılara göre% 41 daha fazla web trafiğine sahiptir
  • Yalnızca Facebook her gün 8 milyar video görüntüleme oluşturur.
  • Facebook'taki video yayınları, fotoğraf yayınlarından% 135 daha fazla organik erişime sahip
  • Bir video izledikten sonra, kullanıcıların% 64'ünün çevrimiçi satın alma olasılığı daha yüksektir
  • Görüntüleyenler bir videoda izledikleri iletinin% 95'ini, okurken% 10'unu tutar
  • Bir e-postadaki video, tıklama oranlarında% 200-300 artış sağlar

Kaynak: Forbes.com

Bugün oteliniz, pansiyonunuz veya diğer konaklama yerleriniz için bir tanıtım videosu edinin

Eşsiz konaklama, aktivite ve konumunuzun en iyi sunumu için videonuzun temasını seçersiniz. Videonuzun süresi genellikle 2 ila 5 dakika olabilir (İpucu: Yaklaşık 2 dakikalık kısa videolar en çok etkileşime girer). Nihai video, kapsamlı seyahat web siteleri ağımızdaki mülk profili sayfalarınıza eklenmiştir. Çoğu mülk için, bu, video ve profil içeriğinizle birlikte 300'den fazla web sayfasını toplar ve bu da önemlidir. Ayrıca YouTube kanalımızda kalıcı olarak yer almaktadır. Videonuzu tüm sosyal medya kanallarımızda da tanıtacağız. Son olarak, kendi özel ve ticari kullanımınız için videonuzun bir kopyasını da alırsınız.

Pazarlama videosu demolarımızı inceleyin

Bazen bir resim bin kelimeye bedeldir. Her demo örnek bir tanıtım videosunu temsil eder. Bu demolar, yalnızca oteliniz için üretilen özel bir videonun gücünü göstermektedir.

Demo # 1
Demo 2
Demo 3
Demo 4
Demo 5
Demo 6
Demo 7
Demo 8

Airbnb ve Butik tarzı videolar

Bunlar Airbnb'ler, daireler ve butik tarzı konaklamalar için örnek tanıtım videolarıdır.

Demo 9
Demo 10
Demo 11

Hostel tarzı videolar

Bunlar, pansiyonlar ve hostel tarzı konaklamalar için örnek tanıtım videolarıdır.

Demo # 12
Demo 13
Demo 14
Demo 15
Demo 16
Youtube kanalı

Instant World Booking'den daha fazla demo ve video için YouTube kanalımıza göz atın.

Kendi videonuzla mı başladınız?
Bize Ulaşın

Oteller ve pansiyonlar için sosyal medya pazarlama servisimiz, video prodüksiyon servisimizin mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla hizmet