ItalyInstantBooking.com - Video je kráľ. Získajte profesionálne vyrobené video na vaše webové stránky alebo sociálne médiá. Zvýšte dramaticky expozíciu s videom prispôsobeným pre hotely a ubytovne

Nie je pochýb o tom, že video marketing je rozhodujúci pre váš hotel, hostel alebo butik. Ale prečo? Video môže zvýšiť rezerváciu na vašich webových stránkach a rezervovať stránky o 80%. Taktiež zvyšuje angažovanosť zákazníkov a zvyšuje tak rast výnosov až o 50%. Sociálne video generuje o 1200% viac akcií, než sú kombinované textové a obrazové.

Dostupné videá pre hotelový marketing

Pri takýchto štatistikách nemôžete ignorovať video pre svoju firmu.

Získajte dnes propagačné video pre váš hotel, hostel alebo iné ubytovanie. Instant World Booking teraz ponúka túto jedinečnú a cenovo dostupnú službu. Dostanete video vytvorené na mieru s modernými dizajnovými funkciami, ktoré môžete použiť na vlastné marketingové úsilie. Predstavte si svoje najlepšie služby a vybavenie pre potenciálnych zákazníkov. Používajte ho na svojich webových stránkach, v sociálnych médiách alebo kdekoľvek chcete propagovať svoje ubytovanie. Bez marketingového videa jednoducho nemôžete efektívne súťažiť s dnešnými sociálnymi médiami alebo primerane dosiahnuť mimoriadne dôležitú miléniovú klientskú populáciu. Prečítajte si demo nižšie. Budete prekvapení, aké cenovo dostupné vaše osobné video bude. Kontaktujte nás.

Začnite s vlastným videom?
Kontaktuj nás

  • Zahrnutie videa na vstupnú stránku môže zvýšiť miery konverzie o 80%
  • Podniky, ktoré využívajú video, majú o 41% viac návštevnosti z webových stránok než z iných používateľov
  • Spoločnosť Facebook generuje každý deň 8 miliárd zobrazení videa.
  • Videozáznamy na Facebooku majú o 135% väčší organický dosah ako fotografické príspevky
  • Po sledovaní videa je pravdepodobnejšie, že 64% používateľov nakupuje online
  • Diváci si zachovajú 95% správy, ktorú sledujú vo videu, oproti 10% pri čítaní
  • Video v e-mailu vedie k zvýšeniu miery prekliknutia o 200 až 300%

Zdroj: Forbes.com

Získajte dnes propagačné video pre váš hotel, hostel alebo iné ubytovanie

Vyberiete tému pre vaše video, pre najlepšiu prezentáciu svojho jedinečného ubytovania, vybavenia a miesta. Vaše video môže trvať zvyčajne v dĺžke trvania 2 až 5 minút (Tip: kratšie videá o dĺžke približne 2 minúty sa najviac angažujú). Konečné video je zahrnuté na vašich stránkach s profilmi nehnuteľností na našej rozsiahlej sieti cestovných webových stránok. Pre väčšinu vlastníctva to predstavuje celkovo viac ako 300 jednotlivých webových stránok s obsahom videa a profilov, čo je významné. Tiež sa zobrazuje natrvalo na našom kanáli YouTube. Vaše video tiež propagujeme na všetkých našich sociálnych médiách. Nakoniec dostanete aj kópiu svojho videa na vaše vlastné súkromné a komerčné využitie.

Pozrite sa na naše demo marketingové video

Niekedy má obrázok tisíc slov. Každé demo predstavuje vzorové promočomové video. Tieto ukážky zobrazujú silu vlastného videa vytvoreného len pre váš hotel.

Demo # 1
Demo # 2
Demo # 3
Demo # 4
Demo # 5
Demo # 6
Demo # 7
Demo # 8

Videá v Airbnb a v štýle Boutique

Jedná sa o ukážkové propagačné videá pre Airbnb, apartmány a ubytovanie v butikovom štýle.

Demo # 9
Demo # 10

Videá v štýle Hostel

Jedná sa o ukážkové propagačné videá pre hostely a ubytovne v štýle ubytovania.

Demo # 11
Demo # 12
Demo # 13
Demo # 14
Demo # 15
Kanál YouTube

Ďalšie demá a videá od Instant World Bookingu nájdete na našom kanáli YouTube.

Začnite s vlastným videom?
Kontaktuj nás

Naše marketingové služby sociálnych médií pre hotely a ubytovne sú perfektným doplnkom k našej službe video produkcie. Získajte viac informácií o našich ďalších službách.

Ďalšie služby