ItalyInstantBooking.com - Video je King. Získajte profesionálne vyrobené video, ktoré môžete použiť na svojich webových stránkach alebo v sociálnych médiách. Pri prispôsobenom videu dramaticky zvýšite expozíciu hotely a ubytovne

Video marketing je nepochybne dôležitý pre vaše ubytovanie v hoteli, hosteli alebo v butiku. Ale prečo? Video môže zvýšiť počet rezervácií na vašom webe a na rezervačných stránkach o 80%. Taktiež zvyšuje angažovanosť zákazníkov a zvyšuje až o 50% rýchlejší rast výnosov. Sociálne video vytvára o 1200% viac zdieľaní ako text a obrázky dohromady.

Dostupné videá pre hotelový marketing

So štatistikami, ako sú tieto, nemôžete ignorovať video pre svoju firmu.

Získajte propagačné video pre svoj hotel, hostel alebo iné ubytovanie ešte dnes. Instant World Booking teraz ponúka túto jedinečnú a dostupnú službu. Získate video vyrobené na mieru s modernými dizajnovými funkciami, ktoré môžete použiť pre svoje vlastné marketingové úsilie. Predveďte svoje najlepšie služby a vybavenie pre potenciálnych zákazníkov. Použite ho na svojich webových stránkach, sociálnych médiách alebo kdekoľvek, kde chcete propagovať svoje ubytovanie. Bez marketingového videa jednoducho nemôžete efektívne konkurovať na dnešných sociálnych médiách alebo primerane osloviť mimoriadne dôležitú populáciu miléniových klientov. Pozrite si naše ukážky nižšie. Budete prekvapení, ako cenovo dostupné bude vaše vlastné prispôsobené video. Stačí nás kontaktovať.

Začnite s vlastným videom?
Kontaktuj nás

  • Zahrnutie videa na vstupnú stránku môže zvýšiť mieru konverzie o 80%
  • Firmy využívajúce video majú o 41% vyššiu webovú návštevnosť z vyhľadávania ako používatelia, ktorí nie sú používateľmi
  • Samotný Facebook generuje každý deň 8 miliárd zobrazení videa.
  • Video príspevky na Facebooku majú o 135% väčší organický dosah ako fotografie
  • Po pozeraní videa 64% používateľov s väčšou pravdepodobnosťou nakupuje online
  • Diváci si ponechajú 95% správy, ktorú sledujú vo videu, oproti 10% pri jej prečítaní
  • Video v e-maile vedie k zvýšeniu miery prekliknutia o 200 - 300%

Zdroj: Forbes.com

Získajte propagačné video pre svoj hotel, hostel alebo iné ubytovanie ešte dnes

Vyberiete si tému pre svoje video, pre najlepšiu prezentáciu svojho jedinečného ubytovania, vybavenia a polohy. Vaše video môže zvyčajne trvať 2 až 5 minút (Tip: najkrajšie videá trvajú asi 2 minúty). Konečné video je zahrnuté na stránkach vášho profilu nehnuteľností v našej rozsiahlej sieti cestovných webových stránok. Vo väčšine vlastníctiev to spolu predstavuje viac ako 300 samostatných webových stránok s obsahom videa a profilu, čo je významné. Trvale sa objavuje aj na našom kanáli YouTube. Vaše video budeme propagovať aj na všetkých našich sociálnych médiách. Nakoniec dostanete aj kópiu svojho videa pre svoje súkromné a komerčné použitie.

Vyskúšajte naše marketingové ukážky videí

Niekedy má obrázok hodnotu tisíc slov. Každé demo predstavuje ukážku propagačného videa. Tieto ukážky ilustrujú silu vlastného videa vyrobeného iba pre váš hotel.

Demo # 1
Demo # 2
Demo # 3
Demo # 4
Demo # 5
Demo # 6
Demo # 7
Demo # 8

Videá Airbnb a Boutique

Toto sú ukážkové propagačné videá pre Airbnb, apartmány a ubytovanie v štýle butiku.

Demo # 9
Demo # 10
Demo # 11

Videá v štýle hostelu

Toto sú ukážkové propagačné videá pre hostely a ubytovanie v štýle hostela.

Demo # 12
Demo # 13
Demo # 14
Demo # 15
Demo # 16
Kanál YouTube

Viac ukážok a videí od Instant World Booking nájdete v našom kanáli YouTube.

Začnite s vlastným videom?
Kontaktuj nás

Naša marketingová služba v oblasti sociálnych médií pre hotely a hostely je dokonalým doplnkom našej služby videoprodukcie. Prečítajte si viac informácií o našich ďalších službách.

Viac služieb