ItalyInstantBooking.com - Wideo to król. Zdobądź profesjonalnie wyprodukowany film do wykorzystania na swojej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych. Zwiększaj ekspozycję dramatycznie dzięki filmowi dostosowanemu do hotele i hostele

Nie ma wątpliwości, że marketing wideo jest niezwykle ważny dla Twojego hotelu, hostelu lub hotelu butikowego. Ale dlaczego? Wideo może zwiększyć rezerwacje na Twojej stronie i stronach rezerwacji o 80%. Zwiększa także zaangażowanie klientów, zwiększając do 50% wzrost przychodów. Filmy społecznościowe generują 1200% więcej udziałów niż łączone teksty i obrazy.

Produkcja wideo hotelu

Dzięki takim statystykom nie można ignorować filmów wideo dla Twojej firmy.

Pobierz film promocyjny dla hotelu, hostelu lub innego obiektu już dziś. Instant World Booking oferuje teraz tę wyjątkową i niedrogą usługę. Dostajesz produkowany na zamówienie film z nowoczesnymi funkcjami, które możesz wykorzystać do własnych działań marketingowych. Zaprezentuj swoje najlepsze usługi i udogodnienia dla potencjalnych klientów. Użyj go na swojej stronie internetowej, w mediach społecznościowych lub w dowolnym miejscu, w którym chcesz promować swoje zakwaterowanie. Bez filmu marketingowego po prostu nie można skutecznie konkurować w dzisiejszych mediach społecznościowych lub odpowiednio dotrzeć do niezwykle ważnej populacji millenialnych klientów. Zobacz nasze dema poniżej. Zdziwisz się, jak przystępne będzie twoje spersonalizowane wideo. Po prostu skontaktuj się z nami.

Rozpocznij z własnym filmem?
Skontaktuj się z nami

  • Umieszczenie filmu na stronie docelowej może zwiększyć współczynnik konwersji o 80%
  • Firmy korzystające z wideo cieszą się o 41% większym ruchem sieciowym niż użytkownicy, którzy nie korzystają z wyszukiwarki
  • Sam Facebook generuje 8 miliardów wyświetleń filmów dziennie.
  • Posty na Facebooku mają o 135% większy zasięg organiczny niż posty ze zdjęciami
  • Po obejrzeniu filmu 64% użytkowników częściej kupuje online
  • Widzowie zatrzymują 95% wiadomości, którą oglądają w filmie, w porównaniu z 10% podczas czytania
  • Wideo w e-mailu prowadzi do wzrostu współczynników klikalności o 200-300%

Źródło: Forbes.com

Pobierz film promocyjny dla hotelu, hostelu lub innego obiektu już dziś

Wybierz motyw wideo, aby uzyskać najlepszą prezentację unikalnego miejsca zakwaterowania, udogodnień i lokalizacji. Twój film może zwykle trwać od 2 do 5 minut (Wskazówka: najkrótsze filmy z około 2 minut zyskują najwięcej zaangażowania). Ostateczny film wideo znajduje się na stronach profilu nieruchomości w naszej rozległej sieci witryn turystycznych. W przypadku większości usług ta liczba obejmuje ponad 300 pojedynczych stron z Twoim materiałem wideo i profilem. Jest również stale dostępny na naszym kanale YouTube. Będziemy promować Twój film na wszystkich naszych kanałach społecznościowych. Na koniec otrzymasz także kopię swojego filmu do użytku prywatnego i komercyjnego.

Sprawdź nasze demo filmów marketingowych

Czasami obraz wart jest tysiąca słów. Każde demo reprezentuje przykładowy film promocyjny. Te dema ilustrują moc niestandardowego wideo wyprodukowanego specjalnie dla Twojego hotelu.

Demonstracja nr 1
Demo nr 2
Prezentacja nr 3
Demo nr 4
Prezentacja nr 5
Demo nr 6
Demo nr 7
Demo nr 8

Filmy Airbnb i Boutique-style

Są to przykładowe filmy promocyjne dla Airbnb, apartamentów i butikowych pokoi.

Demo nr 9
Demo nr 10

Filmy w stylu hostelu

Są to przykładowe filmy promocyjne dla hosteli i zakwaterowania w stylu hostelu.

Demo nr 11
Wersja demonstracyjna nr 12
Demonstracja nr 13
Demonstracja nr 14
Demo nr 15
Kanał Youtube

Aby zobaczyć więcej dem i filmów przez Instant World Booking, sprawdź nasz kanał na YouTubie.

Rozpocznij z własnym filmem?
Skontaktuj się z nami

Nasza usługa marketingu w mediach społecznościowych dla hoteli i hosteli stanowi doskonałe uzupełnienie naszej usługi produkcji wideo. Dowiedz się więcej o naszych innych usługach.

Więcej usług