ItalyInstantBooking.com - Přihlaste se, abyste získali více okamžitých rezervací pro váš hotel. Zjistěte, jak vám naše služby pomohou s řízením zásob, rezervačními motory, marketingem sociálních médií a exponováním vyhledávačů.

Zaregistrujte svůj majetek na ItalyInstantBooking.com. Je to zcela zdarma! Naše služby se perfektně hodí pro hotely, ubytovny, pensiony nebo soukromé apartmány. Získejte seznam a okamžitě začněte získávat online rezervace. Ať už je vaše nemovitost velká nebo malá, sledujte, jak se vaše online expozice zvyšuje jako nikdy předtím.

Spolupracujte s námi, přihlaste se, zaregistrujte svůj hotel, vybavte svůj hotel a vybavte svůj hotel

Bez ohledu na to, jak měříte zisky, může Instant World Booking dramaticky zvýšit návratnost investic (ROI). Zde je návod: Instant World Booking účtuje pouze 8% provizi za online rezervace, nejnižší dostupná v tomto odvětví. Pravděpodobně již víte, že většina online služeb účtuje minimálně 12% až 30%. Takže i když používáte více online cestovních kanceláří (OTA), vaše ziskové rozpětí se zvyšuje s každou rezervací, kterou obdržíte ItalyInstantBooking.com.

Začít

Správně provedená marketingová strategie může zvýšit marži vašeho hotelu až o 20% za jediný rok. Mezi online nástroje, které potřebujete, patří řádná správa zásob, sociální média, rostoucí „kumulativní“ expozice vyhledávače a snižování nákladů na provize online. Podívejte se na hlavní důvody, proč vám bezplatný zápis do sítě Instant World Booking umožňuje dosáhnout těchto cílů:

Další informace


Naše služby

Online rezervace

Získejte více rezervací z naší globální marketingové sítě. Zvyšte ziskové marže pomocí naší nízké 8% provize. Porovnejte s většinou ostatních rezervačních webů, které účtují alespoň 12% až 30%.

Rezervovat motor

Lepší rezervační engine přizpůsobený vašim webům. Citlivý webdesign s technologií IWBmob. Zjistěte více o naší „nejlepší ekonomice“ záruce a prohlédněte si ukázky.

Správa kanálů

Aktualizujte svou dostupnost a ceny na jednom místě a současně synchronizujte všechny své rezervační kanály. Spojte se s desítkami nejdůležitějších rezervačních webů.

Speciální a bezplatné nabídky

Novinka pro 2023! Nabízíme vám tyto bezkonkurenční nabídky pro vás, naše partnery v hotelech a hostelech. Ale rychle! Tyto nabídky jsou k dispozici pouze po omezenou dobu.

Video marketing pro hotely

Video zvyšuje zapojení zákazníků a může vést k 50% rychlejšímu růstu výnosů. Může také zvýšit rezervace o 80% z webových stránek hotelu. Vyrábíme cenově dostupná videa z vašeho hotelu.

Přidružené programy Hotelový marketing

Affiliate program

Vydělávejte na svém webu peníze. Připojte se k jednomu z našich přidružených programů a zpeněžujte provoz na svých webových stránkách. Podívejte se na naše dema a začněte již za 10 minut.

Hotelové řetězce (skupiny)

Pro hotelové řetězce a skupiny hotelů nabízí IWB řešení pro vlastní rezervaci. Řetězcový účet vám umožní spravovat všechny své vlastnosti pomocí jediného účtu.

Odkaz na nás

Vydělávejte peníze pomocí jednoduchých partnerských odkazů. K dispozici každému, kdo má účet na webu nebo na sociálních médiích, použijte naše automatické odkazy a získejte provize za doporučení.