ItalyInstantBooking.com - Zvýšení rezervace s plně přizpůsobitelným, avšak levným a efektivním rezervačním systémem hotely a ubytovny

Získejte více rezervací s rezervačním systémem IWB. Představte si rezervační systém na vašich webových stránkách, který je cenově dostupnější, ale přizpůsobitelný, než jakýkoli jiný rezervační systém určený pro hotely, ubytovny nebo B & B. Lepší však ještě zvýšit své ziskové rozpětí díky naší záruce "nejlepší ekonomiky". Porovnejte s jiným poskytovatelem a podívejte se na naše demo.

Hotelový rezervační systém online

Proč zvolit Instant World Booking pro rezervační systém vašeho webu?

Jednoduše, Instant World Booking nabízí více přizpůsobení pro vaše webové stránky, flexibilitu s vklady a platby zákazníků a snadnější nastavení. A co je důležité, můžeme poskytnout levnější řešení než jakýkoli konkurenční poskytovatel. Zaručujeme to. Dokonce je nainstalujeme pro vás, pokud nemáte webovou podporu.

Hotelový rezervační systém online

IWBmob je nová technologie pro změnu her

Náš nový design, nazvaný IWBmob, je citlivý design, který nabízí uživatelům mobilních zařízení nejlepší možnou zkušenost. Tento nový design nabízí svým zákazníkům velké výhody. Pro uživatele našeho nového rezervačního systému překoná zážitek téměř všechny moderní rezervační místa.

  • Přední mobilní estetika
  • Vysoce citlivé rozhraní
  • Zjednodušená uživatelská zkušenost

Další informace o serveru IWBmob

Jak IWBmob zvyšuje rezervace?

Více než 50% komerčně dostupných rezervačních zařízení nefunguje konzistentně ve všech typech zařízení. IWBmob dělá. Nabízíme první mobilní design, což znamená, že váš rezervační systém bude pružně reagovat na všechny typy počítačů a zařízení s důrazem na mobilní uživatele. Koneckonců, více než 25% celosvětových cestovních výletů se provádí na mobilních zařízeních. A mobilní rezervace se v mnoha zemích každoročně zvyšují o 20% nebo více. S programem IWBmob máte jistotu, že maximalizujete výhrady od všech uživatelů.

Nejste zaregistrováni?
Začít

Jak váš rezervační engine funguje

IWB Booking Engine lze zobrazit na vašem webu jedním ze dvou způsobů (nebo obou). Každá metoda je zavedena pouze jedním řádkem kódu. Máte plnou kontrolu nad umístěním a vzhledem rezervačního stroje. S programem IWBmob bude váš rezervační systém vynikat perfektně na libovolném zařízení nebo velikosti obrazovky. Budete mít úplnou důvěru, že vaši zákazníci si s vámi mohou rychle rezervovat, než se přesunete k vyhledávání jinde.

1. Jednoduché rezervační tlačítko
2. Widget rezervace

Podívejte se na naše Demo Booking Engine

Někdy je obraz tisíc slov. Každé demo představuje domovskou stránku hotelu. Tyto ukázky ukazují sílu skutečně integrovaného rezervačního systému na vašich webových stránkách.

Demo # 1
Demo # 2

Napájecí hrot:  Vyberte si jeden z našich inovativních návrhů webových stránek pro vlastní webové stránky hotelu nebo kontaktujte nás ohledně webových stránek.

"Nejlepší ekonomická záruka"

Pouze Instant World Booking nabízí záruku "nejlepší ekonomiky". To znamená, že si vždy můžete být jisti, že jste získali nejlepší hodnotu z rezervačního stroje. Naše ceny jsou již v tomto odvětví nízké. Pokud však v současné době používáte nebo uvažujete o jiné službě pro Váš rezervační engine, dejte nám vědět. Garantujeme, že poskytneme stejnou službu (a obvykle lepší) za nižší cenu. Nemůžeme-li odpovídat konkurenční nabídce, bezplatně vám poskytneme náš rezervační engine. Proč dnes nezvýšíte ziskové rozpětí?

Ceny

Flexibilní ceny pro každou úroveň rozpočtu a služeb

Instant World Booking se specializuje na vývoj řešení zákaznických rezervací pro naše partnery. Uvědomujeme si, že potřeby našich partnerů, rozpočty a sofistikovanost se velmi liší. Můžeme poskytnout ceny přizpůsobené vašim potřebám.

Co potřebuješ vědět

Personalizovaná integrace s vašimi webovými stránkami

Váš rezervační systém je plně přizpůsobitelný a přizpůsobený vašim webovým stránkám. Dokonce i náklady jsou přizpůsobeny mnoha flexibilními možnostmi, a to až do nulových nákladů. Poskytujeme bezplatnou instalaci a instalaci.

Okamžité rezervace

Hosté si mohou okamžitě rezervovat z vašich webových stránek, maximalizovat vaše přímé rezervace a ziskovost vašich webových stránek. Webové stránky bez možnosti rezervace online mohou ztratit až 85% návštěvníků. Tito ztracení zákazníci se rychle přesunují a hledají ubytování jinde.

Správa kalendáře zahrnutá

Pomocí našeho jednoduchého a intuitivního rozhraní spravujte své ceny, dostupnost kalendáře, minimální pobyty, propagační slevy, sezónní sazby apod.

Plná ochrana pro "ne-show" (nedorazí) a zrušení

Není k dispozici u jiných poskytovatelů, ale tato funkce zvyšuje bezpečnost vašich rezervací s garantovaným vkladem. Nikdy se nezapomeňte na pozdější zrušení nebo na hosty, kteří se nezobrazují. Tato funkce zaručuje, že budete stále platit za tyto zrušené rezervace.

Sbírejte jakoukoli částku vkladu

Pouze Instant World Booking vám umožňuje vybrat si libovolnou částku vkladu, kterou chcete získat od svých zákazníků až do výše 100%. Vyšší vklady zvyšují bezpečnost vašich rezervací. A kreditní karty jsou ověřeny pro každou rezervaci. Porovnejte s ostatními poskytovateli, kteří omezují vklady na 10%.

Pohodlné způsoby platby

Pokud si po potvrzení zvolíte okamžité inkaso vkladů, budete chtít své prostředky pohodlně obdržet. Nabízíme několik způsobů platby, které usnadňují příjem finančních prostředků prakticky ve všech částech světa.

Vícejazyčná a vícenásobná měna

Chcete-li získat více rezervací, musíte cílit na velkou a různorodou zákaznickou základnu. Váš rezervační systém obsahuje mnohojazyčnou a vícenásobnou měnu. To zákazníkům umožňuje vidět ceny a platby ve vlastní měně a potvrzovat jejich rezervaci ve svém vlastním jazyce. To zvyšuje důvěru a snižuje možnost zmatku nad náklady.

Získejte tlačítko "Rezervovat nyní" na Facebooku

Facebook je velmi důležitý pro hotely a ubytovny. S více než 2 miliardami aktivních měsíčních uživatelů a každoročním růstem o 15-20% by to mělo být pro vás důležité. Získat tlačítko "rezervovat nyní" na Facebooku a propojit ho s rezervačním systémem IWB. Pokud potřebujete pomoc, můžeme ji dokonce nainstalovat.

Uchovávejte své oblíbené služby a software třetích stran

Na rozdíl od některých poskytovatelů, Instant World Booking nevyžaduje, abyste používali naše recepční systémy, správce kanálů nebo jiné služby správy nemovitostí. Chceme, abyste zvýšili zisk a ušetřili peníze pomocí našeho rezervačního systému. Instant World Booking funguje velmi dobře se systémy třetích stran. Můžete i nadále používat všechny své oblíbené služby a poskytovatele.

Žádná povinnost

Veškeré možnosti rezervacích motorů neobsahují žádné náklady na instalaci, žádné platby a žádné závazky. Použijte jej, pokud chcete.

Další informace o našich dalších službách pro hotely a ubytovny.

Další služby

Již více než deset let pomáhá hotelům a ubytovnám stejně jako vy, zvyšováním zisků a šetřením peněz pomocí vyhledávače na svých webových stránkách. Vybrali jsme si z našich archivů několik článků. Publikované v roce 2007, tyto články slouží jako důkaz naší dlouhověkosti a odhodlání sloužit našim klientům v oblasti rezervací:

Archivní článek 1 - Snadné on-line rezervace z webových stránek hotelu - vybíráte při rezervaci 100% platbu
Archivní článek 2 - Jak se nikdy nedělat starosti o ne-show (když se hosté neobjeví u vašeho hotelu) a zrušení
Archivní článek 3 - Přijímat kreditní karty přímo z webových stránek hotelu