€78 za noc
€78 za noc
Tupei Resort, Calasetta, Italy

Tupei Resort

Calasetta, Italy - Località Tupei, Ss 126 Km 8.300 (for The Gps)

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

Tupei Resort se nachází v malém ostrově S. Antioco v jižní-západní části Sardinie.
Je vzdálený jen 2 km od Calasetta, malé přístavní město s populací 2500 lidí, velmi typický pro jeho janovský původ (lidé z Calasetta mluví janovské nářečí), Piedmonteese a Tabarkian původu (odkud Calasetta zdědil typické jídlo, jako slavný Cous-cous, a typické nízké bílé domky natřené).
Díky své strategické poloze a velké velikosti svého území, Tupei Resort je unikátní hotel svého druhu v blízkém regionu.
To se rozkládá na obrovské ploše 3 ha, zcela uzavřené, a to přehlédne velkou oblast zahrnutou v bohaté typické středomořské zeleně (Macchia Mediterranea), tak oceňován pro svou květinovou krásy, její vůně a typickou vůní.
Z Tupei Resort naši hosté mohou vidět na Sardinii-křišťálově čisté moře, "bílé" Calasetta město a ostrov S. Pietro, který leží naproti ostrov S. Antioco, přístupné pouze po půl-an-hodinový přejezd trajektem .
Mezi několik unikátních prodejních míst Tupei Resort, musíme zmínit jeho parku, která se vyznačuje "wellness" cestu, ponořen do středomořské vegetace, ideální pro vycházek nebo pro činnosti, jako je jízda na horském kole, trekking, jogging.

Náš bazén, s jeho harmonické podobě, umožňuje našim hostům naprosté relaxace a uvolnění. Dokonce i naše malé hosty mít možnost vykoupat se v mělké části bazénu.
Děti zde mohou využívat také sami v naší malé zábavní park. To vše, obklopen krásnou barev a vůní sardinských moře a vegetace

Naše pokoje jsou vybaveny klimatizací, minibar, telefon, televize, vysoušeč vlasů-fénem a jsou velmi útulné a pohodlné. Každý pokoj má samostatný vchod a je zařízena v typickém sardinském stylu. Většina našich pokojů má také dvě terasy a panoramatický výhled

Naše restaurace, elegantní jídelny, s velkými skleněnými dveřmi s výhledem na bazén, umožňuje našim hostům vyzkoušet jednoduchý a propracovanější pokrmy z naší místní a národní jídlo.
My patří v našich tarifů služby shuttle bus na Calasetta a jeho pláže.
Tupei Resort nabízí svým hostům řadu dalších služeb, jako jsou transfery z letiště, prádelna, bike-auto-moped pronájem, pokojová služba, občerstvení u bazénu, bar a pizzerie.

  • Tupei Resort, Calasetta, Italy, Italy hotely a ubytovny
  • Tupei Resort, Calasetta, Italy, Podívejte se na hotelové nabídky informací o baru, restauraci, kuchyni a zábavě v Calasetta
Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Hotel pokoje / jednotky: 26
  • Veřejná klasifikace: 3
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €78

Dvoulůžkový pokoj Třílůžkový pokoj
  • Přihlaste se po: 3:00pm
  • Podívejte se předtím: 12:00am

Hotel vybavení

Letiště vyzvednutí Pláž Půjčovna kol Snídaně v ceně Autopůjčovna Express Pokladna Zahrady bezdrátový internet (zdarma) parkoviště (zdarma) Domácí zvířata bazén (venkovní) Restaurace na místě Pokojová služba Sport / činnosti Taxi služby

Vybavení pokojů

A / C ovládání klimatizace Balkóny Bidet Fén internet Mini-bar Mountain View pokoje Nekuřácké pokoje Telefon Televize


Politiky
Podrobnosti o ceně

€78 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMaestro UK

Dostupné slevy

10

Umístění - Hotel

Località Tupei, Ss 126 Km 8.300 (for The Gps)
Calasetta
Provincia di Cagliari
Sardegna (Sardinia)
Italy  09011

Jak se tam dostat

Tupei Resort se nachází v malém ostrově S. Antioco v jižní-západní části Sardinie.
Je vzdálený jen 2 km od Calasetta, malé přístavní město s populací 2500 lidí