Tenuta Luogo Marchese

Tenuta Luogo Marchese

Cefalu - Pollina, Palermo, Italy - C/da Luogo Marchese
€70 co noc
€70 co noc

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Inny

Na wysokości 240m, na leśnych bodziec do góry Madonie naprzeciwko jasnego błękitu morza Pollina, XIX-wiecznym państwie majątku Tenuta Luogomarchese jest wśród starych średniowiecznych wioskach i wioski rybackie.

Z tego doświadczenia Kombi krajobrazu wybitnych piękno, które oferuje spojrzenie Sycylijski dziedzictwa; ponownie przeszłości wśród starożytnych ruin pozostawił przepuszczając cywilizacji i udział w zwyczaje i tradycje jeszcze dzisiaj.

Turystyczne szlaki prowadzą do miejsc piękno wzdłuż plaż, poprzez lasy, gaje oliwne i popiół drzew, biorąc do miejsc kultury, pokazując ci przysmaki naszego lokalnego rzemiosła i produkować ręcznie.

Będziemy Was na wycieczki wokół miast artystycznych i historycznych, takich jak Palermo i Monreale. Alternatywnie do Cefal zaledwie kilka kilometrów, starożytnego miasta połowów z wąskich, krętych, cobbied ulic i wspaniałe, piaszczyste plaże. Najbliższe leży S. Stefano di Camastra słynie z ceramiki, Castelbuono i Geraci z ich nakładania zamków poświadczającą starożytnych wendeta między Counts z Ventimiglia.

Aby wykonać zdjęcie konia jest idealnym towarzyszem. Ekspert przewodników z centrum towarzyszyć doświadczonych jeźdźców konnych wycieczek do korzystania przez Madonia lesie. The Equestrian szkoły indiańskiej koni Sycylijski Wschodnią pochodzenia charakterystycznie posłuszny, cierpliwy i pround.

Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Inny
  • Inny pokoje / jednostki: 18
  • Odnowiony: 2008
Inny zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €70

Double Quad Pojedyncze Standardowy Trójka Tripple Twin
  • Zameldowanie po: 2:00pm
  • Sprawdź wcześniej: 10:30am

Inny udogodnienia

Działalność: Konie konna Airport pickup All inclusive plan BBQ Area Balkon bar / lounge Śniadanie wliczone Wynajem samochodów Opieka nad dziećmi lub opieka nad dziecmi Dzieci dozwolone Ekspres do kawy Winda / dźwigu niedostępna Darmowy Parking Ogrody Golf Suszarka do włosów Ogrzewanie Historyczne stronie Internet Internet bezprzewodowy (bezpłatny) deska do prasowania Pralnia / valet service Linen included muzyka na żywo Mączka plany Rowery górskie Multi-lingual staff Open 24 hours Parking (bezpłatny) Basen (outdoor) Restauracja na stronie Sport / działalność TV Taksówki Taras zwiedzanie / zwiedzanie Pomoc Transfery Zwiedzanie wakacje czajnik

Wyposażenie pokoju

Starego budynku gospodarczego, wraz z niewielką sąsiedztwie kaplicy, zostały przywrócone zachowania dużej części oryginalnej konstrukcji, załączając charakterystyczny dziedziniec pokryty Wisteria i otoczony palmami i orzeźwiający zapach dając cienia. Baza składa się z en-suite, ogrzewanych pomieszczeń.

A / C klimatyzacja Backpacker obiektów Bidet Suszarka Internet Mountain View pokoje pokoje dla niepalących Private bathroom Telewizja Napięcie konwertory Wake-up calls


Sąsiedztwo

Na wysokości 240m, na leśnych bodziec do góry Madonie naprzeciwko jasnego błękitu morza Pollina, XIX-wiecznym państwie majątku Tenuta Luogomarchese jest wśród starych średniowiecznych wioskach i wioski rybackie. Z tego doświadczenia Kombi krajobrazu wybitnych piękno, które oferuje spojrzenie Sycylijski dziedzictwa; ponownie przeszłości wśród starożytnych ruin pozostawił przepuszczając cywilizacji i udział w zwyczaje i tradycje jeszcze dzisiaj. Turystyczne szlaki prowadzą do miejsc piękno wzdłuż plaż, poprzez lasy, gaje oliwne i popiół drzew, biorąc do miejsc kultury, pokazując ci przysmaki naszego lokalnego rzemiosła i produkować ręcznie.
Będziemy Was na wycieczki wokół miast artystycznych i historycznych, takich jak Palermo i Monreale. Alternatywnie do Cefal zaledwie kilka kilometrów, starożytnego miasta połowów z wąskich, krętych, cobbied ulic i wspaniałe, piaszczyste plaże. Najbliższe leży S. Stefano di Camastra słynie z ceramiki, Castelbuono i Geraci z ich nakładania zamków poświadczającą starożytnych wendeta między Counts z Ventimiglia.

Punkty zainteresowania
  • Cefalù
  • Castelbuono
  • Parku Madonia
  • Santo Stefano di Camastra

Jedzenie i picie
Jedzenie w domu
Tenuta Luogo Marchese
Restauracja jest w ciepłej, przyjaznej pokoje sklepienie. W kuchni jest typowe dla Madonie, gdzie arabskie i orientalne smaki mieszają się z Normanem i francuskich wpływów w wyniku bogatą różnorodność słodycze, lody i sorbets

Zasady
Szczegóły ceny

€70 - 100 co noc

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaMasterCard

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Płatność w dniu przyjazdu. Anulowanie: odwołania przez następujące opłaty należy uiścić: bezpłatny, jeżeli odwołanie jest 1 dzień lub więcej przed przyjazdem 100% całkowitej wynająć na jedną noc, czy odwołanie jest dokonywane w dniu przyjazdu lub w przypadku ‘ nr Pokaż ’.

Lokalizacja - Inny

C/da Luogo Marchese
Cefalu - Pollina, Palermo
Italy    90015

Jak się tam dostać

Z portu lotniczego Palermo Palermo "Falcone Borsellino" się autostrady A19 Palermo-Catania. Pass miasta Palermo (Via Regione Siciliana) i kontynuować w kierunku autostrady Katania-Messina. Postępuj zgodnie ze wskazaniem autostrady Messina i podejmuje zjazd Pollina – Castelbuono. Gdy z drogi, skręcić w prawo w kierunku Castelbuono (SS 286), po 3, 5 km na prawach widać śpiewać dla Tenuta Luogo Marchese.

Dworzec kolejowy i autobusowy do Castelbuono

Najbliższe lotnisko: Palermo 100 km