Tenuta Luogo Marchese

Tenuta Luogo Marchese

Cefalu - Pollina, Palermo, Italy - C/da Luogo Marchese
€70 za noc
€70 za noc

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Jiný

V nadmořské výšce 240 m, na zalesněné vlečka z Madonie hor, stojí na jasné modré moře Pollina, v devatenáctém století-země pozůstalosti Tenuta Luogomarchese je nastaven u starých středověkých osad a rybářských vesnic.

Z tohoto kombi zažít vynikající krásou krajiny, která nabízí pohled sicilského dědictví; prožít svou minulostí mezi antické ruiny vlevo za průchodem civilizací a podíl na zvyky a tradice ještě dnes.

Turistické stezky vedou vás do míst, přírodních krás podél pláží, přes lesy, olivové háje a popela stromů, přičemž se vám objekty kulturního zájmu, zobrazující požitky z našich místních řemesel a ruční výrobě.

Vezmeme vás na prohlídky kolem měst a obcí z uměleckého a historického významu jako Palermo a Monreale. Případně se Cefal jen pár kilometrů, starobylá rybářská města s úzkými, vinutí, cobbied ulic a nádherné, písečné pláže. Nedaleko leží S. Stefano di Camastra známý svými keramika, Castelbuono a Geraci s jejich uložení hrady svědectví starověkých spor mezi hrabat z Ventimiglia.

Pro úplnost informací na koni je ideální společník. Odborné pokyny pro jezdecké středisko provázet zkušení jezdci těšit zájezdy přes Madonia lese. Jezdecké školy s domácí koně sicilského původu Oriental charakteristicky učenlivý, trpělivá a pround.

Prostor
  • Typ majetku: Jiný
  • Jiný pokoje / jednotky: 18
  • Renovovaný: 2008
Jiný ubytování

Nejnižší dostupná cena: €70

Poklepejte Quad jednotné Standardní Triple Třílůžkový Twin
  • Přihlaste se po: 2:00pm
  • Podívejte se předtím: 10:30am

Jiný vybavení

Aktivity: Koně Riding Letiště přejímaný All inclusive plán BBQ plochu Balkon Bar / salon Snídaně zahrnuta Pronájem aut Péče o děti, nebo hlídání dětí Děti povoleny Kávovar výtah není k dispozici Free Parking zahrada Golf vysoušečem vlasů Vytápění Historické stránky Internet access bezdrátový internet (zdarma) žehlicí prkno Prádelna / sluha služba povlečení Živá hudba Jídelní plány Horská kola Multi-kulturní pracovníci 24 hodin parkoviště (zdarma) bazén (venkovní) Restaurace na stránkách Sport / aktivity TV Taxi služba Terasa prohlídka / okružní pomoc Převody Procházky dovolená konvice

Vybavení pokojů

Staré zemědělské budovy, kompletní s malou přilehlé kaple byly obnoveny zachování velké části původní budovy, v níž je uzavřen vlastnost nádvoří pokryté wisterie a obklopené palmami dává vůni a osvěžující chládek. Ubytování se skládá z en-suite, vyhřívané místnosti.

A / C Climate Control Backpacker zařízení Bidet Vysoušeč vlasů Internet access Mountain View pokoje Non-smoking pokoje Soukromá koupelna Televize měniče napětí Wake-Up hovory


Sousedství

V nadmořské výšce 240 m, na zalesněné vlečka z Madonie hor, stojí na jasné modré moře Pollina, v devatenáctém století-země pozůstalosti Tenuta Luogomarchese je nastaven u starých středověkých osad a rybářských vesnic. Z tohoto kombi zažít vynikající krásou krajiny, která nabízí pohled sicilského dědictví; prožít svou minulostí mezi antické ruiny vlevo za průchodem civilizací a podíl na zvyky a tradice ještě dnes. Turistické stezky vedou vás do míst, přírodních krás podél pláží, přes lesy, olivové háje a popela stromů, přičemž se vám objekty kulturního zájmu, zobrazující požitky z našich místních řemesel a ruční výrobě.
Vezmeme vás na prohlídky kolem měst a obcí z uměleckého a historického významu jako Palermo a Monreale. Případně se Cefal jen pár kilometrů, starobylá rybářská města s úzkými, vinutí, cobbied ulic a nádherné, písečné pláže. Nedaleko leží S. Stefano di Camastra známý svými keramika, Castelbuono a Geraci s jejich uložení hrady svědectví starověkých spor mezi hrabat z Ventimiglia.

Body zájmu
  • Cefalu
  • Castelbuono
  • Přírodní park Madonia
  • Santo Stefano di Camastra

Jídlo a pití
Jíst v domě
Tenuta luogo Marchese
Restaurace je stanovena v teple, uvítací místnosti s klenutými stropy. V kuchyni je typické pro Madonie, kde arabská a orientální pfiíchutű prolíná s Normanem a francouzské vlivy vyplývající v bohaté různé sladkosti, zmrzliny a šerbety

Politiky
Podrobnosti o ceně

€70 - 100 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Platba při příjezdu. Zrušení: od zrušení těchto poplatků musí být uhrazena: zdarma v případě, že zrušení je 1 den a více před příjezdem 100% z celkové částky nájemného za jednu noc v případě, že zrušení je v den příjezdu nebo v případě ‘ č. Zobrazit ’.

Umístění - Jiný

C/da Luogo Marchese
Cefalu - Pollina, Palermo
Italy    90015

Jak se tam dostat

Od letiště Palermo Palermo "Falcone Borsellino" sledovat dálnici A19 Palermo-Catania. Pass města Palermo (Via Regione Siciliana) a pokračovat po dálnici směrem Catania-Messina. Následná indikace dálnici Messina a přijmout odchod Pollina – Castelbuono. Jakmile se na dálnici, odbočit vpravo směr Castelbuono (SS 286), po 3, 5 km na práva vidíte zpívat pro Tenuta luogo Marchese.

Vlakem a autobusem do Castelbuono

Nejbližší letiště: Palermo 100 km