€60 za noc
€60 za noc
Essiale Bed and Breakfast, Genova, Italy

Essiale Bed and Breakfast

Genova (Genoa), Italy - Via Gropallo, 14
4.8   

7 Celkový počet recenzí

 • Výjimečně bezpečné
 • Neposkvrněně čistý
 • Báječná poloha
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

nice bed and breakfast in genoa ... We had a little trouble finding the bed and breakfast as there is no sign outside and the name is very small on the door bell. But, once there, we found that Paola was very helpful. We did not have a private bath (this was a surprise) but the bathroom was ...

Popis - Nocleh se snídaní

Essiale Bed and Breakfast je pohodlné a přijímání dům se nachází v centru města, která zabírá v prvním patře paláce ve věku konce století XIX. Nejlepší výchozí bod pro návštěvu nádherné město Janov, vám umožní dostat pěšky všechny turistické památek během několika minut, acquarium, Ducale, historické centrum, katedrála, starobylé přístavní, pláž, teathre.
Více se můžete snadno dostat vlakem Cinque Terre v jen pár kroků od Brignole hlavního vlakového nádraží a od letiště zastaví, se dostanete snadno autem, vlakem nebo letadlem. Teplé a známé přijetí a nabízených služeb vám zaručí krásné pobyt a fascinující objev z města, tak plné historie a zajímavostí

. Dispozici pro naše hosty, velký dvoulůžkový pokoj s nadměrným king size postelí, třetí lůžko / dětská postýlka nepovinné.
Také k dispozici dvoulůžkový pokoj nebo třílůžkový nebo jednolůžkový pokoj. . Dvě koupelny se sprchovým koutem jsou používány výhradně B & B hosté

Standard Essiale B & B služby jsou: použití koupelna se sprchovým koutem vyhrazena BEB. V koupelně je sdílená s pouze jedné místnosti. Ložní prádlo a ručníky měnit, denní úklid pokoje, bohatá, pestrá a vkusná. Klimatizace ve všech pokoji. Jsme také rádi nabídneme našim hostům následující služby navíc zdarma:
  Širokopásmové připojení k internetu bod
  Telefon pro hovory uvnitř Itálie
  Bezpečnostní box
  Lednice
  coffee/tea stroj ve všech pokojích
Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici, na žádost a zdarma, dětská postýlka, dětské podavač sterilizátor a teplejší, baby tabulka sedadla.

 • Essiale Bed and Breakfast, Genova, Italy, Italy hotely a ubytovny
 • Essiale Bed and Breakfast, Genova, Italy, Jaké jsou nejbezpečnější oblasti nebo čtvrti hotelů v Genova
Prostor
 • Typ majetku: Nocleh se snídaní
 • Nocleh se snídaní pokoje / jednotky: 3
 • Rok postavený: 1890
 • Renovovaný: 2009
Nocleh se snídaní ubytování

Nejnižší dostupná cena: €60

Dluble Pokoj Dvojité Dvoulůžkový pokoj Dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou King King Size Standardní Triple Twin
 • Přihlaste se po: 12:00am
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Nocleh se snídaní vybavení

- Povlečení -Snídaně v ceně (kontinentální) -Laundry/valet služby -Multi-kulturní pracovníci Zákaz kouření -Tour pomoc 24-hod recepce 5km) 5km)
Cinque Terre (70
Vévodském paláci (1km) 8 km) Acquarium (1 Snídaně v ceně Péče o děti nebo hlídání dětí Děti povoleny Cinque Terre (70 km) Columbus 'rodiště (0 Express Pokladna internet bezdrátový internet (zdarma) Prádelna / komorník služby Povlečení Zákaz kouření otevřeno 24 hodin Portofino (30 km) Pokojová služba trezor Zobrazit prostoru (1 km) Prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

A / C ovládání klimatizace Klimatizace ve všech pokojích za příplatek 5 € na den Bidet kávy a čaje Fén internet Železo / žehlicí prkno Mikrovlnné Mini-bar Non-kuřácké pokoje Lednice Společná koupelna káva / čaj stroj zdarma přístup na internet zdarma mini bar wi-fi zdarma


Sousedství

Centrum Janov

Body zájmu
 • Acquarium 1, 5 km
 • Cinque Terre 70km
 • Vévodský palác 800 m
 • Zobrazit plocha 800 m

Politiky
Podrobnosti o ceně

€60 - 110 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: MasterCard

Dostupné slevy

Dostupné Slevy: Skupiny a delší dobu

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

V ceně jsou kontinentální snídaně v ceně a daněmi.
Méně než 7 dní před datem vašeho očekávaného příjezdu budeme držet jednu noc s kreditní kartou.
Speciální storno podmínky:
Vzhledem k vysokému počtu žádostí, rezervace od 1-10 10 bude podléhat zvláštní politiky.

Zaplacení celého pobytu je povinen být provedena v předstihu. Po rezervaci, zašleme banka koordinuje poštou a bude potvrzení rezervace pouze po obdržení celé platby. Potvrzené rezervace na období od 1 do 10. října nemohl být zrušen. V případě zrušení nebo ne show celou platbu, nebude náhrada. U plateb přes PayPal (kreditní karty) bude poplatek ve výši 4% se použije.

Umístění - Nocleh se snídaní

Via Gropallo, 14
Genova (Genoa)
Genova, Provincia di Genova
Liguria (Regione Liguria)
Italy  16122

Zeměpisná šířka: 44.40994, Zeměpisná délka: 8.94459

Jak se tam dostat

Z Genova Ovest-následovat "SOPRAELEVATA" směr centrum, exit odbočka vpravo na "centrum města", jděte rovnou na "Via XII ottobre", "Piazza Corvetto", "přes Serra", po semaforu odbočit doleva.
Z Genova-est jít rovně směr centrum, postupujte podle "Via Canevari", na světelné křižovatce odbočte vpravo "Corso Montegrappa", odbočte vlevo "Via Montesano".

Kyvadlový autobus spojuje letiště na Brignole stanice (Autobusové nádraží na regionální a místní železnice), který je vedle Essiale.
Železniční stanice Janov-Brignole tři-čtyřiminuty pěšky.

Nejbližší letiště: Colombo letiště 9 mil.