€90 za noc
€90 za noc
BB Residenza Vespucci, Florence, Italy

BB Residenza Vespucci

Florence (Firenze), Italy - Lungarno Amerigo Vespucci, 2

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

Residenza Vespucci je postel a snídaně sídlí ve stejné budově, která kdysi používané hostit světově proslulé Hotel Du Sud. Část této budovy byla restaurována a přeměněna na luxusní ubytování se snídaní přes velmi přesnou a pečlivou rekonstrukci práce s cílem zachovat původní charakter.

Nachází se v Lungarno Vespucci, na březích řeky Arno, Residenza Vespucci nádherný výhled na město a Borgo Ognissanti, ulice známý svými četnými obchodů. Pohodlně se nachází v samém centru Florencie, Residenza Vespucci je jen krátký romantický odejít ze světa renomovaných Ponte Vecchio a jeho zlatnictví ateliery, v Galerii Uffizi a pictoresque vydláždila málo ulic, které jsou tak typické pro město z Florencie.

Residenza Vespucci je elegantní penzión se nachází v centru města, s výhledem na krásné řece Arno. Ze zařízení je k dispozici hostům jsou čítárny a zavazadlový prostor. Praní prádla je k dispozici i soukromé garáži.

Residenza Vespucci se nachází v historickém centru Florencie, jen několik minut od světově proslulé Ponte Vecchio a Galerie Uffizi. Vhodně umístěn jen pár bloků od hlavního vlakového nádraží Santa Maria novela, Residenza Vespucci je v docházkové vzdálenosti od hlavních turistických atrakcí a zajímavosti ve městě, jako je Duomo, na baptisterium a slavný Giotto to campanile. Tato oblast je jedním z měst nejvíce temperamentní a nabízí všechny druhy zábavních zařízení, jako jsou bary a restaurace, kde se můžete těšit na typický toskánský kuchyně nebo zkušenost místní noční život v populární setkání úhlů Piazza della Repubblica a Piazza della Signoria.

 • BB Residenza Vespucci, Florence, Italy, Italy hotely a ubytovny
 • BB Residenza Vespucci, Florence, Italy, Rekreační dovolená, rezervovat hotel v Florence
Prostor
 • Typ majetku: Bed and breakfast
 • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 6
 • Rok postavený: 1800
 • Renovovaný: 2005
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: €90

Dvoulůžkový - jednorázové použití Double Standard Poklepejte S River View Quad Triple
 • Přihlaste se po: 12:00am
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Bed and breakfast vybavení

Snídaně v ceně výtah Express Checkout Prádelna / sluha služba povlečení lékařské pomoci na výzvu Multi-kulturní pracovníci No curfew 24 hodin parkoviště (zdarma) Kouření povoleno prohlídka / okružní pomoc Wireless internet

Vybavení pokojů

Náš pokoj byl zařízený byl podle původního florentské style. From každý oken či balkonů z Residenza Vespucci budete mít možnost vychutnat nádherný výhled na řece Arno a Ponte Vecchio Borgo nebo Ognissanti a vidět slunce nastavena na tomto krásném městě .

Klimatizace
TV
Telefonní linka
Chladnička
Americký kávovar
Wi-Fi Přístup k internetu
Digitální bezpečný v místnostech (big pro notebooky)
Minibar v každém pokoji.
Výtah

A / C Climate Control Balkony Bidet Hodiny rádio Káva, čaj tvůrce Ensuite Fax služba Krbová (elektrické) Ohniště (dřevo hoří) Vysoušeč vlasů Internet access Maid služby denního Mikrovlnné Mini-bar Nepov -kuřácké pokoje Soukromá koupelna Lednice trezor na pokoji Koupelna Telefon Televize toaletní potřeby bezplatný Wake-Up hovory


Sousedství
Body zájmu
 • Muzeu Uffizi 0. 3km
 • Muzeum Accedemia 0, 5 km
 • Pitti Palace 0. 4km

Politiky
Podrobnosti o ceně

€90 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican Express

Dostupné slevy

V závislosti na ročním období a délce pronájmu

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Rezervace zrušena 10 dní před check in: 0%;
Méně než 10 dnů před odbavit až 0 hodin před check in 1 noc částky;
Č. Zobrazit: 50% celkové částky

Umístění - Bed and breakfast

Lungarno Amerigo Vespucci, 2
Florence (Firenze)
Firenze, Provincia di Firenze
Toscana (Tuscany)
Italy  50123

Zeměpisná šířka: 43.77108, Zeměpisná délka: 11.24733

Jak se tam dostat

Vlakem:
Santa Maria novela je hlavním nádraží ve Florencii a Residenza Vespucci, je jen pár minut chůze odtud. Jakmile se dostanete z vlakového nádraží, přes náměstí Piazza della Stazione, a ocitnete se potýká s velkou katedrálou Santa Maria novelou. Projděte spolu s kostelem a kolem Santa Maria novelou náměstí a pak rovně až Via dei Fossi až se dostanete na Piazza Goldoni. Odbočte doprava na nábřeží a najdete Residenza Vespucci na číslo 2, na Lungarno Vespucci.

Letadlem:
Z Florence na Letiště Amerigo Vespucci můžete mít shuttle bus na Santa Maria novelou nádraží. Jakmile se dostanete z vlakového nádraží, přes náměstí Piazza della Stazione, a ocitnete se potýká s velkou katedrálou Santa Maria novelou. Projděte spolu s kostelem a kolem Santa Maria novelou náměstí a pak rovně až Via dei Fossi až se dostanete na Piazza Goldoni. Odbočte doprava na nábřeží a najdete Residenza Vespucci na číslo 2, na Lungarno Vespucci.

Nejbližší letiště: Florence Vespucci letiště - 7 km