€30 co noc
€30 co noc
Alla Riserva Di Capo Gallo, Palermo, Italy

Alla Riserva Di Capo Gallo

Palermo, Italy - Via Spina Santa, 210

Brak recenzji

Bądź pierwszy!   Napisać recenzję

Opis - Hostel

Zapraszamy do rezerwatu "Capo Gallo"!
W małym hostelu znajduje się wewnątrz naturalnej ofyou Reserve powita z łagodnością i profesjonalizmu osób, które pragną, aby odkryć piękno ci danej lokalizacji, w której / zamieszkania. Będziemy bawić się w małym domku z panorama na morze i skąd można podziwiać uroki rezerwatu przyrody niż 4 km od plaży Mondello i zrobić niezapomniane wakacje. Będziesz otrzymane z zastrzeżone ciepła do znajomego i eseje z należnym szacunkiem dla klienta.
Czekamy na Ciebie!

Gdzie jesteśmy:
Schronisko znajduje się na powierzchni około 2000 metrów Morza Śródziemnego plamę. Umieszczony na obrzeżach w Palermo jest osiągalny z automatyczną lub z autobusów linii i stacji metra (stacja Thomas Natale i przystanku autobusowego do 2 km ulicy w zboczu gór). W bezpośrednim proximities zostały znalezione Palasport, Velódromo plaży sferracavallo obok historycznego centrum Palermo. W krótkim czasie możliwe jest osiągnięcie locallitàs kąpielowego Terrasini i Cinisi i miasta Monreale z katedry notatkę. W nieco już "z ulicy godzina Trapani, Erice i Agrigento wy / on / ona może być osiągnięte w mniej niż 2 godziny i Etna Catania oraz w ciągu dwóch godzin i pół możliwe jest także osiągnięcie Syrakuzy, Ragusa i średni, a wszystkie prowincji sycylijskiej i program dlatego kolei Sycylii codziennie reentries w pełnej wolności.

Schronisko posiada 3 dormitoriach (Mixed, dla, kobiety i mężczyźni) z wanną, pokój małżeńskich i kempingów drewna domek dla pary, wszystkie z prywatną usług z prysznicem, TV, ogrzewanie, klimatyzowane powietrze lodówka i suszarka do włosów. Dom jest umieszczony w dużym loterii powodu naturalistycznej rezerwy "Capo Gallo", że odzwierciedla cechy Morza Śródziemnego plamę z licznymi próbki roślin i zwierząt chronionych, jest położony na wysokości około 200 metrów w górze "Conca d'Oro" w Palermo z panoramicznym widokiem na niezwykłe piękno prestiżowej kąpielisku strefy Mondello, bardziej dopracowane w Palermo. Basen i solarium, pod warunkiem, słonecznej parasol i krzesła do Położyłem się, tworzą idealne miejsce dla tego, kto stara się w pełni cieszyć się z wypoczynku w kąpielisku wakacji naprzemiennie do basenu morza, dostępne do około 4 km i łatwo osiągalne z autobusem, w którym możliwe jest również, aby dotrzeć do centrum miasta w około 20 minut (do 13 km z lotniska). Przystanki autobusowe w odległości ok. 1 km od hostelu.

Pobyt w naszym Hostel jest alternatywą urlopu dla miłośników przyrody, tradycji i sztuki. Łagodny klimat zimą i chłód latem basen, solarium i instalacji klimatyzacja pozwalają zatrzymać się we wszystkich porach roku.
Internet 1 godziny wolne po paiement z całego pobytu. WI FI w pokoju 5 euro za dzień
Dla tych, którzy pragną może być dokonane na umiarkowaną cenę, zabiegi ortopedyczne, oddechowego i neuro silnikowych rehabilitacji, przez
FISIOTERAPIST Z dyplomem,
, który jest wolny zawodowych i mieszka w strukturze.

  • Alla Riserva Di Capo Gallo, Palermo, Italy, Italy hotele i hostele
  • Alla Riserva Di Capo Gallo, Palermo, Italy, Najlepsze plaze hotele i hostele w Palermo
Przestrzeń
  • Typ nieruchomości: Hostel
  • Hostel pokoje / jednostki: 3
  • Rok budowy: 1999
  • Odnowiony: 2004
  • Klasyfikacja publiczna: 2
Hostel zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: €30

Camping Bungalow Wood 12mq Dorm Double Kobieta Dorm Mężczyzna Dorm Mieszane Dorm
  • Zameldowanie po: 11:30am
  • Sprawdź wcześniej: 11:00am

Hostel udogodnienia

Beach 4 km, Palasport 2 km, basen w ogrodzie swimng, bezpłatny dostęp do internetu, TV SAT breadtoast ans Microwawe w sali multimedialnej.

Airport pickup Wynajem samochodów Ogrody Linen included wielojęzyczny personel Open 24 Hours Parking (płatny) Zwierzęta domowe Basen (kryty) Sejf-front desk dopuszczone do palenia Taksówki

Wyposażenie pokoju

Pokój 4, 3 i 2 beds. Toilet wewnątrz z prysznicem.

Klimatyzacja Bidet usługi Fax suszarka do włosów Internet Kuchenka mikrofalowa Pokoje dla niepalących lodówka Serwis ensute niepalących TV Telefon Telewizja magnetowid Poczta głosowa WiFi klimatyzacja parasol słoneczny i . Ogród open space z krzesłami suszarka hayr lodówka tablica


Sąsiedztwo

Tradycje
Sycylia jest bogaty w tradycje, które za nim obracać się pór roku i ich produktów: olej z oliwek, wina, sery, itp. Święta paesane, targi, wydarzenia religijne, spotkania i pokazy historyczne gastronomicznych są przestrzegane w łuku roku, w różnych historycznych gmin regionu oferuje możliwość przeżywania harmonii starożytnej raz.
Sport
Wokół rezerwatu Capo Gallo znajdują się centra koni, które oferują możliwość uprawiania wycieczek do odkrycia prawie nieskażonej przyrody, plaża nella łodzi Mondello, rowery wodne i motocafi można wypożyczyć i na lekcje żagla. Aby Palermo Poza tym istnieje możliwość wypożyczenia rowerów i pedalled do kół sikać do organizowania wizytacji zabytków


Jedzenie i picie
Jedzenie poza domem
Any Way Pub
1100mt od schroniska wygrać pizzy i spaghetti również bar w pokoju za pomocą połączeń tylko wieczorem
DELFINO IL
20 potrawy z ryb na 23 euro dla osób

Zasady
Szczegóły ceny

€30 - 35 co noc

Cena za łóżko ze wspólną toaletą i łazienką bez tovel śniadanie

Przed przyjazdem należy poprosić o dodatkową kaucję. Jeśli tak, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio po potwierdzeniu rezerwacji.

Karty kredytowe akceptowane na miejscu: VisaMasterCard

Dostępne rabaty

12% właścicieli Rabat karty turystycznej

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

Depozyt wymagany nigt pierwszy w dniu rezerwacji. Anulowanie bez karalność 60 dni przed datą przyjazdu. PAYEMENT przyjmowane wyłącznie gotówką. Wer może przyjąć PAYEMENT za pomocą karty kredytowej przez bank Sella z remboursement z coimmission banku 4%. nie mamy bezpośredniego porozumienia z kart kredytowych

Lokalizacja - Hostel

Via Spina Santa, 210
Palermo
Provincia di Palermo
Sicilia (Sicily)
Italy  90147

Szerokość: 38.19435, Długość geograficzna: 13.29612

Jak się tam dostać

Pick up na lotnisku przez naszego kierowcy do 25 euro (koszt około 45 euro Taxi). i od stacji metra i kolejowych TOMMASO NATALE "na euro 5. Do dobrze ustawienie podnieść daj nam znać, czasem przez e-mail 2 dni przed czasem ..
Jeśli masz samochód po tych dyrektyw:
Jadąc z Catania, z Messina lub z portu lub z centrum Palermo, iść za Tobą wskazania do autostrady i lotniska w Trapani na. Możesz przejechać przez całe miasto na autostradę w kierunku przezwyciężenia Airpoort ostatni wyjazd z miasta o nazwie: Via Belgio (Belgia ulicy) bez wychodzenia z ulicy Belgia kontynuować przez około 10 kilometris do "You wiew duży plakat po prawej stronie od razu po znaleźć wyjście z TOMMASO NATALE Mondello. Możesz wyjść na ten zjazd (po ulicy, a przed Capaci Belgia) do przyjechać, pozostawiając zakładu Coca Cola na lewo i prawo, że przedsiębiorstwa Elenka, na duży plac rundy. (Kwadrat Bolivar).
Z lotniska lub TRAPANI
Jadąc z lotniska lub z Trapani podejmują wyjścia do "Mondello" (przed Palermo) rzeczywiście dotrzeć, pozostawiając Coca Cola gospodarstwo po lewej stronie i gospodarstwa Elenka w prawo, aż duży okrągły plac (plac Bolivar).
Z rotundy (Plaza Bolivar) na lewej stronie ma zawsze można tangens starej ulicy Partanna Mondello, że zindywidualizowane z tabliczką z napisem "INTERLINEA". Wprowadzanie na tej ulicy zawsze w lewo w kierunku następujących plakatu "Caronia". Wolno chodzić, ponieważ od razu, do około 70 metrów w prawo, ul Spinasanta jest spełniony (obecny nasz plakat). Krzyża tej ulicy około 300 metrów do drogi jest podzielona na dwie części (obecny nasz plakat):. Pochodzenie i jeden w drugi w zboczu Weź zboczu, przekraczających zieloną bramą, gdzie jest nasz plakat i pisania "CABINA ENEL ". Aby wyjść poza bramy (jeśli jest zamknięta) wprowadź numer: 2378 i naciśnij klawisz "enter" w słupek po lewej stronie.
Gone poza bramę Jesteś wpisane naturalistycznej rezerwy "Capo Gallo" przejście w pierwszej kolejności, w panoramiczne drogi bite spotkanie ziemi tylko niektóre struktury w budownictwie, podziwiania panoramy i pokonywanie tylko dwie krzywe. Walki spar TIM, a zakończył drugiej krzywej jest spełnione, niezwłocznie po krzywej z kamiennym murem, wejście B & B, na które muszą się połączyć.

Subway 4 km, 4 km kolejowych, Pullmana 900mt

Najbliższe lotnisko: Palermo Punta Raisi Falcone Borsellino