€30 za noc
€30 za noc
Alla Riserva Di Capo Gallo, Palermo, Italy

Alla Riserva Di Capo Gallo

Palermo, Italy - Via Spina Santa, 210

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hostel

Vítejte v rezervou "Capo Gallo"!
V malém hostelu se sídlem na území přírodní rezervace z vás bude vítán s jemnost a profesionalita lidí, tím, že si přejí, aby se vám objevovat přírodní krásy konkrétní lokality, které jste / oni pobývají. Budeme Vás pobavit v malé chalupě se panorama na moři, a od místa, kde můžete ocenit krásu divoké přírodní rezervace, než na 4 km od pláže Mondello a vyrobit si nezapomenutelnou dovolenou. Budete přijati s vyhrazenou teplo přítele a eseje s patřičným ohledem na zákazníka.
Těšíme se na setkání s Vámi brzy!

Kde nás najdete:
V hostelu se nachází na ploše asi 2000 metrů Středomoří skvrnu. Umístěn na okraji města v Palermu, je dosažitelný s automatickým nebo autobusy linky a metrem (stanice Thomas Natale a zastávka autobusu na 2 ulice km horských ve svahu). V bezprostřední proximities jsou nalezeny Palasport, Velodromo pláže sferracavallo vedle historického centra v Palermu. V málo času, že je možné dosáhnout na koupání locallitàs Terrasini a Cinisi a města Monreale s katedrálou na vědomí. V malém už 'z ulice hodiny Trapani, Erice a Agrigento vás / on / ona může být dosaženo za méně než 2 hodiny a Catania Etna a během dvou hodin a půl je možné dosáhnout také Syrakusy, Ragusa a střední a všech sicilské provincie a program tedy přelomu Sicílie s denními reentries v plné svobodě.

Hostel má 3 kolejích (Mixed, pro muže a pro ženy) s vanou, manželských pokoj a camping dřeva bungalov pro páry všechny soukromé služby se sprchovým koutem, TV, topení, upraveného vzduchu lednice a fén. Dům se vkládá do bohaté loterii důvodu naturalistické rezerva "Capo Gallo," že to odráží vlastnosti Středomoří flek s mnoha vzorky rostlin a chráněných živočichů, je situován do nadmořské výšky kolem 200 mt do vrchu "Conca d'oro" Palermo s panoramatickým výhledem na mimořádné krásy na prestižní koupací zóny Mondello, přesnější Palermo. Plavecký bazén a solárium, za předpokladu, sluneční deštník a židle do I stanoví, vytvářejí ideální místo pro ten, který se snaží plně využít některé relaxační ke koupání dovolenou na střídavý bazénu na moře, k dispozici cca 4 km a snadno dosažitelné s autobusem, o kterou je také možné se dostat do centra města asi 20 minut (letiště do 13 km). Autobusové zastávky jsou ve výši přibližně 1 km od ubytovny.

Pobyt v našem Hostel je alternativou dovolené pro milovníky povahy, z tradic a umění. Mírnému podnebí v zimě a chlad v létě bazén, solárium a instalaci upraveného vzduchu, které umožňují pobyt ve všech ročních obdobích.
Internet 1 hodina zdarma po paiement na celý pobyt. WI FI v pokoji 5 eur na den
Pro ty, kteří touží to může být uskutečněn až středně cena ošetření ortopedických, respirační a neuro motorových rehabilitace, a
FISIOTERAPIST s mírou,
, který je zdarma profesionální, a žije ve struktuře.

  • Alla Riserva Di Capo Gallo, Palermo, Italy, Italy hotely a ubytovny
  • Alla Riserva Di Capo Gallo, Palermo, Italy, Jak si pronajmout apartmán nebo apartmán v Palermo
Prostor
  • Typ majetku: Hostel
  • Hostel pokoje / jednotky: 3
  • Rok postavený: 1999
  • Renovovaný: 2004
  • Veřejná klasifikace: 2
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €30

Camping Dřevo Bungalow 12mq kolej Dvojité Žena kolej Muž kolej Míchaný kolej
  • Přihlaste se po: 11:30am
  • Podívejte se předtím: 11:00am

Hostel vybavení

Pláž 4 km, Palasport 2 km, swimng bazén v zahradě, přístup k internetu zdarma, SAT TV zdarma Mikrovlnný ans breadtoast v multimediální sál.

Letiště vyzvednutí Autopůjčovna Zahrady Povlečení Multi-kulturní pracovníci otevřeno 24 hodin Parkoviště (za poplatek) Domácí zvířata bazén (vnitřní) trezor-denně kouření povoleno Taxi služba

Vybavení pokojů

Pokoj s 4, 3 a 2 beds. Toilet uvnitř se sprchovým koutem.

Air-conditioning Bidet Faxové služby Fén internet Mikrovlnné Non-kuřácké pokoje Lednice Servis ensute Nekuřácké pokoje TV Telefon Televize Video hlasové WIFI klimatizované a sluneční deštník . Zahrada otevřený prostor s židlemi hayr fén ledničky tabulka


Sousedství

Tradice
Sicílie je bohaté na tradice, které za ním otočit ze sezón a jejich produkty: olivového oleje, vína, sýrů, atd. svátky paesane, veletrhy, náboženské události, gastronomické události a historické ukazuje, jsou dodržovány v oblouku roku různých historických obcí v regionu nabízí možnost prožít harmonii antického jednou.
Sport
Kolem rezervace "Capo Gallo" existují koně centra, které nabízejí možnost praxe výlety k objevení téměř nekontaminovaný přírodě, nella pláž Mondello lodí, pronájem vodních 'a motocafi si lze pronajmout a vzít ponaučení z plachet. Chcete-Palermo vedle je možné si pronajmout jízdní kola a šlapal na kolech pee uspořádat návštěva historických památek


Jídlo a pití
Jídlo venku
Jakýmkoli způsobem Pub
1100mt od hostelu vyhrát bar pizza a špagety iv místnosti volat jen ve večerních
Il Delfino
20 misku ryb na 23 eur pro lidi

Politiky
Podrobnosti o ceně

€30 - 35 za noc

Cena za lůžko se sdíleným WC bez vany tovel a snídaně

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Dostupné slevy

12% vlastníkem Turistické Slevové karty

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Vklad první den pobytu třeba na rezervaci termínu. Zrušení bez penality 60 dnů před datem příjezdu. Payement přijímány pouze v hotovosti. Wer může přijmout payement kreditní kartou bankovním Sella s Remboursement banky coimmission o 4%. nemáme přímé dohody s společností vydávajících kreditní karty

Umístění - Hostel

Via Spina Santa, 210
Palermo
Provincia di Palermo
Sicilia (Sicily)
Italy  90147

Zeměpisná šířka: 38.19435, Zeměpisná délka: 13.29612

Jak se tam dostat

Vyzvednutí na letišti naším řidičem až 25 eur (Taxi stálo asi 45 eur). a od metra a železniční stanice 'TOMMASO Natale' na Euro 5. Pro dobře nastavování vyzvednout, dejte nám vědět čas příjezdu e-mailem 2 dny před příjezdem čas ..
Máte-li auto řídit těmito směrnicemi:
Pocházející z Catania, z Messina nebo z přístavu nebo z centra Palermo následovat Ty označení pro dálnice a letiště pro Trapani. Jste přes celé město dálnici ve směru Airpoort překonání posledního výjezdu z města s názvem: Via Belgio (Belgie ulice) Aniž by se z ulice Belgie pokračujete asi 10 až kilometris ', Ty wiew velký transparent na pravé okamžitě poté, co si nalezeno výstupu Tommaso Natale Mondello. Jdete ven pro tento výstup (Po Street Belgie a před kapacit), dokud přijet, zařízení opouští Coca Cola na levé a pravé, že z firmy Elenka k velké kulaté plaza. (Bolivar čtverečních).
COMING z letiště nebo z Trapani
Pocházející z letiště nebo z Trapani mít východy na "Mondello" (před Palermo) skutečně dorazí, přičemž Coca Cola farmy na levé a Elenka farmy na právo do velké kulaté plaza (Bolivar čtverečních).
Od rotunda (Plaza Bolivar) doleva Nacházíte se vždy tečnou staré ulice Partanna Mondello, že je individuální a transparent s psaní "INTERLINEA". Zadání v této ulici vždy vlevo ve směru z následujících plakát "Caronia". Chcete-li chodit pomalu, protože okamžitě, až kolem 70 m na pravé straně, ulice Spinasanta je splněna (současná náš plakát). Běh na této ulici asi 300 metrů až na silnici, je rozdělena do dvou částí (současná náš plakát):. Jeden v sestupu a druhý ve svahu Vezmi svahu, křížení zelené bráně, kde jsou náš plakát a psaní "Cabina ENEL ". Chcete-li přejít za branou (pokud je uzavřena) zadejte číslo: 2378 a stiskněte klávesu "enter" v sloupek na levé straně.
Překročily brány Nacházíte se zapisují do naturalistické rezerva "Capo Gallo" přejezd v prvním, horské panoramatické silnice v zemi zbit setkání pouze některé konstrukce ve stavebnictví, obdivovat panorama a překonat pouze ve dvou křivek. Překonat TIM zápase, a skončil druhý křivka je splněna, hned po křivce s kamennou zeď, vstup na B & B, pro které potřebujete volat.

Metro 4 km, 4 km železnice, Pullmans 900mt

Nejbližší letiště: Palermo Punta Raisi Falcone Borsellino