 | B & B Il pioppo is een mooi huisje in het platteland gelegen 7 km ver van Alghero, grenzend aan het Park van Capo Caccia en een paar minuten van de mooiste stranden, ideaal voor een wandeling of een fiets te rijden, de juiste plaats voor uw vakantie in contact met de natuur en de zee.
Il Pioppo Bed & Breakfast hebben 3 tweepersoonskamers gelegen op de bovenste verdieping (het ’ s possibile, op verzoek, om een ander bed) met prive-badkamer.
De kamers zijn ingericht met een tweepersoonsbed meer singlebed, kast, bureau, hoera, een eigen badkamer, airconditioning uit h 19:00 uur tot 08:00 uur. We hebben goedkope prijs en het ontbijt kost extra prijs € 3,00 per persoon per dag Het ontbijt wordt geserveerd op een overvloedige en buffet (broodjes, koekjes, marmellade, boter, Nutella, sinaasappelsap, brood, kaas, yoghurt enz. ..) het ’ s geserveerd in de zomer in de veranda en in de winter in de eetkamer. Giovanna biedt haar gasten een warm welkom en de beroemde gastvrijheid van Sardinië.
Prive parkeerplaats.
De Bed and Breakfast is in het landschap van Alghero, op de noordwestkust van Sardinië, in het park van Capo Caccia, ondergedompeld in het groene landschap afstand een paar minuten van het natuurpark, ideaal voor uitstapjes in de natuur. De Bed and Breakfast is een paar minuten van de mooiste stranden (Il Lazzaretto met dezelfde naam toren, Le bombarde strand) gemakkelijk bereikbaar vanaf de B & B per fiets in slechts 10 minuten, van de lokale boerderij vakanties van de zone en is makkelijk te bereiken de bekende restaurants van Fertilia en Alghero. In deze stranden kun je snorkelen of gewoon ontspannen looiing.
Wij adviseren voor het huren van een auto, scooter of fietsen we in platteland. |