€50 za noc
€50 za noc
Emma B and B, Lucca, Italy

Emma B and B

Lucca, Italy - Via Romana, 717
4.6   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Neposkvrněně čistý
 • Extrémně bezpečné prostředí
 • Prvotřídní zaměstnanci
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

good stay ... good stay

Popis - Lucca centra města (uvnitř Walss) se dostanete velmi snadno z většiny směrů prostřednictvím městské hromadné doprav

Hosté obdrží přivítat na této krásné, rozpočet, rodinný penzion se nachází ve vesnici v blízkosti venkově, a přesto v blízkosti centra města Lucca - 4 km od hradeb z Luccy (3 minut vlakem 10! minut autem a 15 minut na kole) - 2 minuty pěšky od vlakového nádraží -3 minut autem od dálnice A11 Firenze-Pisa-Viareggio).

Než budete pokračovat a rezervovat hotel v centru města, které často pracují se tím, jak drahé možností, měli byste zvážit uspořádání Lucca. Lucca je malé město a je pozoruhodný pro jeho kompaktní dispozice, s hlavní turistické atrakce se nacházejí v historickém a atmosférické staré město zdí středověkého města
 Všechny hlavní turistické atrakce, památky a nejlepší hospůdky, restaurace a obchody se nachází ve velmi kompaktním centra města, místo aby byly rozptýleny po celém jak jsou v mnoha jiných městech.

Penzion se nachází v těsné blízkosti městských hradeb z Luccy, uprostřed krajiny krajiny a 400 metrů od vlakového nádraží, takže hosté mohou využít městskou hromadnou dopravou, jako vlak bez problémů! Vlaky opustit téměř každou hodinu do různých měst, jako je Florencie, Pisa, Viareggio, Siena, atd. A navíc toto místo může dát hostům levnější ceny pokojů, které si vybrat!

 Lucca centra města (uvnitř Walss) se dostanete velmi snadno z většiny směrů prostřednictvím městské hromadné dopravy (vlakem to bere 4 minuty!) Nebo autem (10 minut!). Je to doslova trvá pár minut pěšky (! 400 m) od penzionu na nejbližší nádraží, kde vlaky odejít téměř každou hodinu připojení k Lucca centra města (nádraží je jen u městských hradeb - S. Peter 's Gate), a dalších velkých městech, jako je Pisa, Viareggio, Florencie, Siena, atd.
Protože je tak kompaktní, nemáte opravdu muset vybrat hotel v centrum města (uvnitř zdí), být blízko uměleckých památek, atrakcí, obchodů a restaurací. Vezměme si hotel 5-10 minut od hotelů je jen kousek od centra jsou stále snadno přístupné, ale jsou obvykle levnější a jsou často v klidnějších místech a sorrounded o krajinu krajiny.
Lucca je dobře podává pravidelné a levné veřejné dopravy, a to trvá jen několik minut se dostanete do a ze.

Mimochodem, můžete si půjčit kolo, a pokud budete cestovat autem, nejbližší dálnice je jen 2 minuty od penzionu! Místní personál vám bude k dispozici další informace, pokud ji potřebujete, a budou rádi, aby s vámi chatovat ve vašem jazyce, pokud dáváte přednost (anglický a španělský).

 • Emma B and B, Lucca, Italy, Italy hotely a ubytovny
 • Emma B and B, Lucca, Italy, Populární nabídky v Lucca
Prostor
 • Typ majetku: Lucca centra města (uvnitř Walss) se dostanete velmi snadno z většiny směrů prostřednictvím městské hromadné doprav
 • Lucca centra města (uvnitř walss) se dostanete velmi snadno z většiny směrů prostřednictvím městské hromadné doprav pokoje / jednotky: 6
 • Veřejná klasifikace: 1
Lucca centra města (uvnitř walss) se dostanete velmi snadno z většiny směrů prostřednictvím městské hromadné doprav ubytování

Nejnižší dostupná cena: €50

Dvojité Single
 • Přihlaste se po: 11:30am
 • Podívejte se předtím: 12:00am

Lucca centra města (uvnitř walss) se dostanete velmi snadno z většiny směrů prostřednictvím městské hromadné doprav vybavení

Památky: Duomo (11. 13. století, románská) bydlení hrob Ilaria del Carretto, sochařské dílo od Jacopo della Quercia (1408), kostel sv Maria Foris Portam (13. až 16. století), domy Guinigi (komplex budov ze 14. století s věžemi), kostel sv Michele v Foro (12. 13. století, Lucca, Pisan architektury s bohatou vnitřní), kostel sv Frediano (12. století, románské, s velkou mozaiku Nanebevstoupení Páně, 13. století na fasádě), Mansi palác (17. století), Praetorian palác (16. století), Villa Guinigi z Paul (15. století), pozůstatky římského amfiteátru (struktura tohoto Tržního náměstí).

Trh se starožitnostmi v Lucca
Letní festival
Akce Comics

Snídaně (za příplatek) Péče o děti nebo hlídání dětí Děti povoleny Povlečení Povlečení pronájem Multi-kulturní pracovníci No curfew parkoviště (zdarma)

Vybavení pokojů

Pokoje jsou zařízeny v BARVY smetana / purpurová / modré světlo a stylové zrekonstruované WOOD. Hosté jsou s ručníky, HANDTOWELS, vysoušeč vlasů, EXTRA BLANQUETS.

Bidet kávy / čaje Krbová (zemní plyn) Ohniště (dřevo hoří) Fén Žehlička / žehlicí prkno Kuchyňky Mikrovlnná trouba Nekuřácké pokoje Koupelna kuřácké pokoje Televizní


Sousedství

Lucca se nachází 19 m. nad mořem na aluviální plošině, na levé straně řeky Serchio, nedaleko od pobřeží Tyrhénského moře. Důležité křižovatce v římských časech, Lucca byl kapitál Lombard vévodství Tuscia a následně (8. století), sídlo karolínské marquisate Toskánska. Založen jako volný obec (počátek 12. století), město rostlo v politické a ekonomické důležitosti, ačkoli to bylo často trápí vnitřní spory a soupeření s Pisa. V první polovině 14. století, to bylo pod různými Signorie v roce 1369, a to se stalo republikou zůstane nezávislý, kromě během Guinigi Signorie (1400-1430) a napoleonského období, do roku 1847, kdy byla součástí velkovévodství Toskánsko, od té doby se podělí o své bohatství.
Město leží v kruhu 16. století stěn, které v 19. století, byly převedeny do aleje, ale proto udržuje svou charakteristickou středověkou strukturu.

Body zájmu
 • Šikmá věž v Pise
 • Středověkých hradeb z Luccy
 • Guinigi Tower v Lucca
 • Anphiteather v Lucca Lucca
 • Muzea umění ve Florencii

Jídlo a pití
Jíst v domě
Pizzerie Restaurace a Jídelny
Jídlo venku
Pizzerie Restaurace a jídelny (pouhých 600 metrů od penzionu)

Politiky
Podrobnosti o ceně

€50 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

POUZE hotovosti přijímány

Umístění - Lucca centra města (uvnitř Walss) se dostanete velmi snadno z většiny směrů prostřednictvím městské hromadné doprav

Via Romana, 717
Lucca
Provincia di Lucca
Toscana (Tuscany)
Italy  55100

Zeměpisná šířka: 43.84517, Zeměpisná délka: 10.52728

Jak se tam dostat

Lucca centra města (uvnitř Walss) se dostanete velmi snadno z většiny směrů prostřednictvím městské hromadné dopravy (vlakem to bere 4 minuty!) Nebo autem (10 minut!). Je to doslova trvá pár minut pěšky (! 400 m) od penzionu na nejbližší nádraží, kde vlaky odejít téměř každou hodinu připojení k Lucca centra města (nádraží je jen u městských hradeb - S. Peter 's Gate), a dalších velkých městech, jako je Pisa, Viareggio, Florencie, Siena, atd.
Protože je tak kompaktní, nemáte opravdu muset vybrat hotel v centrum města (uvnitř zdí), být blízko uměleckých památek, atrakcí, obchodů a restaurací. Vezměme si hotel 5-10 minut od hotelů je jen kousek od centra jsou stále snadno přístupné, ale jsou obvykle levnější a jsou často v klidnějších místech a sorrounded přírody krajiny.
Lucca je dobře podává pravidelné a levné veřejné dopravy, a to trvá jen několik minut se dostanete do a ze. Právo v blízkosti městských hradeb. V blízkosti centra města - 4 km od stěn Lucca (3 mintes vlakem - 10 minut autem a 15 minut na kole) - 2 minuty chůze od vlakového nádraží - jakmile se dostanete na nádraží v Lucca se vlak do Tassignano - vlaky odjíždí téměř každou hodinu přímo do Tassignano (3 minut vlakem) - Na Tassignano stanici jít po ulici až k T-spojka a zase na pravé.  Pokračovat stále rovně na 300 metrů až uvidíte po pravé straně bílé budovy poloviny pokryté břečťanem zařízení s zeleno-dřevěné dveře. Naproti objektu je zděná, z budovy.

Penzion se nachází v blízkosti centra města Lucca, dálnice A11 spojující se Viareggio, Pisa a Florencie - v blízkosti vlakového nádraží Tassignano - jen pár minut pěšky - tam, kde vlaky do Lucca a dalších velkých městech odejít téměř každou hodinu!

Nejbližší letiště: Letiště Galileo Galilei v PISA